ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » новини дошкілля Миколаєва

У дошкільному навчальному закладі № 123 проведено місячник «Увага! Діти – на дорозі!».
Інформація | 05.10.2016, 09:48

Малюки вчать правила дорожнього руху

     На дорозі небезпечно,

Тож обачним будь доречно.

Руху правила єдині,

Знати їх усі повинні.

Шануватимуть їх люди –

Скрізь тоді порядок буде

 

Актуальність навчання дошкільнят вивчати Правила дорожнього руху в наш час не викликає сумнівів.

Жага знань, бажання постійно відкривати щось нове, часто ставить дитину перед реальними небезпеками, зокрема на вулицях міста.  Тому і з’являється бажання  та необхідність, граючи, вивчати з дітьми правила дорожнього руху, формувати у них навички усвідомленої безпечної поведінки на вулицях великого міста, забезпечуючи тим самим здоровий спосіб життя. Оскільки саме від фундаменту, закладеному в дитинстві, залежить майбутнє повноцінне і щасливе життя вже  дорослих громадян нашої держави.

У дошкільному навчальному закладі № 123 «Синичка» з 20.08 по 20.09 було проведено місячник «Увага! Діти – на дорозі!». У ході проведення місячника всі учасники навчально-виховного процесу мали можливість пригадати та поширити свої знання з правил дорожнього руху, поглибити уявлення  про проїжджу частину та дорожні знаки підчас занять, спостережень, цільових прогулянок до пішохідного переходу та світлофору на вулиці Пограничній,  закріпити знання  у дидактичних іграх та вправах.

Дошкільнята отримали радість спілкування граючи в сюжетно-рольові ігри «Прогулянка по вулицям міста Миколаєва», «Водії», «Подорож на тролейбусі».

Під керівництвом вихователя зображувальної діяльності Секундяк О.А. діти старшої групи виконали творчі роботи «Безпечна дорога». Всі групи були активними учасниками виставки сімейного малюнка «Безпека на дорогах».

Підсумком проведеної роботи стала музично-спортивна розвага «Добре знати цю науку – правила дорожнього руху» та лялькова вистава «Пригоди в країні Світлофорії», які допомогли дітям закріпити знання правил дорожнього руху.

Час пробіг непомітно, проте дуже корисно. Маленькі учасники дорожнього руху запам’ятали, що для того щоб їх прогулянки були завжди безпечними  треба неухильно виконувати Правила дорожнього руху.

Тепер залишається сподіватися, що діти будуть більш уважними та обережними на дорозі та нагадають дорослим, що саме вони відповідальні за безпеку на дорозі.

 

                                                            Вихователь-методист: К.О.Четвертак

Додав: olzakybarich | Контактна особа: doshkilla E
Переглядів: 228 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz