ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » новини дошкілля Миколаєва

Відбувся майстер-клас для вихователів дошкільних закладів міста з теми «Використання логічних блоків З.Дьєнеша у формуванні логіко-математич
Інформація | 06.10.2016, 08:51

Граючись – навчаємо, у світ логічних блоків потрапляємо

04 жовтня 2016 року в ДНЗ № 82 санаторного типу «Лебідь» відбувся майстер-клас для вихователів дошкільних закладів міста з теми «Використання логічних блоків З.Дьєнеша у формуванні логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку». На заході була присутня методист НМЦ Романюк І.А.

У психологічному блоці практичним психологом Артьоменко Іриною Анатоліївною було висвітлено питання важливості мислення у житті дитини. Ґрунтовно розкриті види мислення в різних вікових періодах. Також проаналізовано освітню лінію «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти. Зауважено, що лише правильно організована діяльність дітей і вихователя в процесі навчання забезпечує достатній рівень розвитку логіко-математичної компетентності. А саме логічні блоки З.Дьєнеша дозволяють формувати всі важливі для математичного розвитку вміння дітей протягом усього дошкільного навчання.

У інформаційно-пізнавальному блоці вихователь-методист Алдошина Людмила Володимирівна розповіла про витоки методики З.Дьєнеша, а також висвітлила теорію 6 стадій вивчення математики.

У практично-методичному блоці вихователь Денисенко Марина Анатоліївна розкрила етапи роботи з дітьми дошкільного віку за методикою З.Дьєнеша за правилом «від простого до складного». Робота з педагогами була організована за підгрупами з використанням авторських посібників та дидактичних ігор, розроблених вихователем Денисенко М.А.

Марина Анатоліївна емоційно і жваво провела «відкритий практичний діалог» з учасниками майстер-класу, в процесі якого обізнаність педагогів з даного напрямку набула практичних умінь.

Вихователем-методистом Алдошиною Л.В. було розкрито питання планування роботи з використанням «логічних блоків» Дьєнеша протягом дня в різні режимні моменти та презентовано орієнтовний розподіл дидактичних ігор за методикою Дьєнеша за пізнавальними темами.

Учасниками майстер-класу було оцінено високий професійний методичний рівень впровадження інноваційної методики З.Дьєнеша у  ДНЗ № 82.

Творча група ДНЗ № 82

Додав: olzakybarich | Контактна особа: doshkilla E
Переглядів: 373 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz