ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript://" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF',' ',-250,-110,{autosize:1,closeonesc:1,resize:1},{url:'/index/40'});return false;

Конкурси, виставки


Інноваційний «бум», що є характерним для сучасної дошкільної освіти, насамперед пов’язаний з удосконаленням освітніх технологій, прагненням педагогів віднайти найефективніші з них для задоволення потреб та інтересів дошкільників, успішного формування у дітей необхідного рівня життєвої компетентності.

Наш цьогорічний конкурс — для вихователів-методистів, налаштованих на творчу взаємодію з педагогами, експериментування, пошук. Адже дослідно-експериментальна діяльність може стати успішною лиш за умови об’єднання колективу в дружну команду, що акумулює творчість кожного.

Тож будьте успішними!

ДЕТАЛЬНІШЕ  ПРО КОНКУРС ...

ДЕТАЛЬНІШЕ,,,Вікові новоутворення результують процес психічного розвитку дитини у період дошкільного віку. Для того, щоб відбувалися вікові новоутворення, практичний психолог має ефективно вибудувати психологічний супровід розвитку кожної дитини.

Тому редакція журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» оголошує конкурс на найкращі розробки щодо організації та забезпечення психологічного супроводу становлення вікових новоутворень у дошкільника. Активні, творчі й ініціативні практичні психологи системи освіти, які стануть переможцями конкурсу, отримають чудові подарунки.

Бажаємо всім успіху!

ДЕТАЛЬНІШЕ  ПРО КОНКУРС ,,,


Про проведення міського Конкурсу-огляду на кращий музичний куточок у групових приміщеннях дошкільного навчального закладу

 На виконання плану роботи науково-методичного центру та з метою виявлення і підтримки творчої праці педагогів дошкільних навчальних закладів, активізації освітньої роботи з музичного виховання дітей дошкільного віку, оптимізації методичної роботи з напрямку музичне виховання; забезпечення предметно-просторового розвивального середовища, яке сприятиме музичному розвиткові дітей та активізації малюків у самостійних музичних іграх і вправах ЗАВАНТАЖИТИ НАКАЗ


Про проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу

професійної майстерності педагогічних працівників

дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році

На підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.05.2012р., № 582; наказу управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 24.12.2012р., № 923 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році», з метою сприяння підвищенню престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їх ролі в розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів.

 

Проводиться І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів м. Миколаєва «Вихователь року» відповідно до чинного Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році  Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» проходить по всій території України і розрахований на вихованців ДНЗ, учнів початкової школи та їхніх педагогів і батьків.


ДЕТАЛЬНІШЕ ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНІ  МАТЕРІАДИ  


До відома керівників ДНЗ!

Розпочався черговий  тур щорічного КОНКУРСУ "МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК"- 2012

КОНКУРС "МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК" - це фотоконкурс. Всі ДНЗ, які бажають прийняти участь у КОНКУРСІ,  можуть ознайомтеся із умовами КОНКУРСУ  та  із  матеріалами  тих  ДНЗ,  які  вже  приймають  участь   у ФОТОКОНКУРСІ "МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК" на  сторінці  КОНКУРСУ

див. http://www.ukrosvita-rating.com/konkurss/dnz/ukrrating.htmВІТАЄМО

переможця конкурсу, що проводився в рамках

ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2012»

За результатами ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012»  дошкільний навчальний заклад №141 управління освіти Миколаївської міської ради в номінації «Реформування дошкільного закладу освіти» нагороджений бронзовою медаллю. Цю нагороду отримано за досвід роботи дошкільного закладу з теми «Програма розвитку дошкільного навчального закладу: особливості розробки».

З описом досвіду можете познайомитися у закладці Педагогічний досвід (ППД - лідер)
Вагомими результатами роботи НМЦ з питання популяризації сучасних освітніх технологій стала участь ДНЗ №№ 50, 140,142, 148 у Третій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 18-20 жовтня в місті Києві. ДНЗ нагороджені дипломами виставки, ДНЗ №148 нагороджений Срібною медаллю.

На виставці було представлено банери «Дошкілля Миколаєва» з напрямів: «Впровадження педагогічних технологій як концептуальної основи особистісно орієнтованого підходу в освітньому процесі дошкільного навчального закладу», «Впевнений старт на кожному етапі особистісного зростання дитини в умовах дошкільного навчального закладу».

ДНЗ – учасники тематичного конкурсу

в номінації «Інноваційна діяльність дошкільних навчальних закладів»

 

Третьої Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті»,

18-20 жовтня 2011 р., м. Київ

 

Миколаївський дошкільний навчальний заклад №140 «Малятко»

Адреса: вул. Глинки 7а, м. Миколаїв, 54050, Україна

Тел..: (0512) 254948

E-mail : nmalytko@meta.ua

Дошкільний навчальний заклад спрямовує свою діяльність на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дітей, їх моральних і вольових якостей, впроваджуючи в освітній процес розвиваючі конструктивні ігри системи Б.П.Нікітіна.

У закладі створено належні умови щодо формування у дітей та їхніх батьків основ здорового способу життя, особлива казкова атмосфера для організації театралізованої діяльності малят.

Завідуюча: Малишева Наталія Іванівна

 

Миколаївський дошкільний навчальний заклад № 142 «Зоряний»

Адреса: вул. Генерала Свиридова 38 «А», м. Миколаїв, 54034, Україна

Тел: (0512) 215 001

E-mail: zorianij@yandex.ua

Працюємо над формуванням у дітей дошкільного віку логіко-математичної компетентності шляхом використання логічних блоків угорського психолога і математика Золтона  Дьєнеша.

Комплексна система дидактичних вправ та тематичних ігор сприяють розвитку  у дітей пізнавальних процесів: пам'яті, уваги, уяви, творчих здібностей, уміння логічно мислити, розмірковувати, доводити правильність своїх суджень.

Впроваджуємо елементи прогресивних технологій, які допомагають формувати життєву компетентність дошкільнят. Створюємо оптимальні умови для розвитку гармонійної особистості, особливу увагу приділяємо художньо-естетичному та пізнавальному розвитку.

Завідуюча: Кириченко Ірина Сергіївна

 

Миколаївський дошкільний навчальний заклад № 50 «Дельфін»

Адреса:вул.. Космонавтів 56, м. Миколаїв, 54018, Україна

Тел..: (0512) 558 902

Авторська інтегрована особистісно-орієнтована технологія професора, доктора наук в галузі освіти С. І. Якименко, за якою працює дошкільний навчальний заклад, забезпечує оптимальні умови щодо формування цілісного світогляду дошкільнят, вихованню їх духовної культури та національної свідомості.

Впровадження в освітню діяльність інтегрованої системи художньо-естетичного виховання та розвитку творчих здібностей дитини дошкільного віку засобами музично-дидактичних ігор сприяє формуванню базових якостей особистості, є основою для розвитку активної, творчої, успішної дитини.

Завідуюча: Янковська Тетяна Іванівна

 

       Миколаївський дошкільний навчальний заклад №148 «Катруся»

         Адреса: вул. Чкалова 80, м. Миколаїв, 54055, Україна

                               Тел: (0512) 465 421

Пріоритетними у роботі дошкільного навчального закладу вважаємо збереження та зміцнення здоров’я вихованців, створення умов для розвитку  інтелектуальних здібностей дошкільників, формування патріотизму як інтегрованої якості особистості.

Створюємо оптимальні умови для гармонійного розвитку вихованців, спираючись на індивідуальні можливості та потрібності кожного вихованця.

Завідуюча: Константінова  Ольга ОлексіївнаЗаглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz