ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Категорії розділу
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Каталог статей

Головна » Статті » Курси

Cемінар-практикум "Формування уявлень дошкільників про професії та і працю дорослих"

11 березня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №65 "Малятко" Ленінського району відбувся практичний показ для слухачів курсів МОППО категорії вихователь-методист та вихователів-методистів Центрального району

На початку зустрічі  завідувач ДНЗ №65 Федченко Наталія Михайлівна ознайомила присутніх з дошкільним навчальним закладом та педагогічним колективом.

До уваги слухачів було представлено семінар-практикум "Формування уявлень дошкільників про професії та  і працю дорослих", актуальність якого була зумовлена потребою пошуку таких науково-педагогічних засад організації освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі, які були б середовищем особистісного розвитку дитини та забезпечували б формування у дітей цілісної картини світу.

В теоретичній частині семінару-практикуму вихователь-методист Геря Наталя Володимирівна розкрила поняття "професія" та "рання профорієнтація", ознайомила з напрямками освітньої роботи ДНЗ щодо формування у дошкільників елементарних професійних уявлень. За допомогою вправи "Побудуй будинок" нагадала педагогам форми, методи і прийоми ознайомлення дітей  з професіями дорослих, більш детальніше зупинившись на комбінованому методі - використанні інтелектуальної карти.

В практичній частині під час колективного мислення  педагоги закладу розробляли  "універсальну матрицю" організації роботи по ознайомленню з професією "Лікар", пов'язуючи різноманітні методи і прийоми роботи з дітьми з урахуванням вікових особливостей, їх можливі зв'язки один з одним і предметні знання, присутні в нашому житті і відбиті в чинних програмах.

Використовуючи власні наробки, картинки та ілюстрації, педагоги склали інтелектуальні карти ознайомлення з професіями "водій (шофер)" і "продавець", метою яких було допомогти дітям усвідомити системність, цілісність реально мінливого світу, підвести до елементарного розуміння загальних законів буття, про взаємозв’язок усього суттєвого.  

По завершенню семінару-практикуму було проведено екскурсію по ДНЗ, де гості мали змогу познайомитися з предметно-розвивальним середовищем груп та оснащенням методичного кабінету.

Вихователі-методисти ознайомилися з дидактичними іграми та посібниками по ознайомленню дошкільників з професіями дорослих, виготовленими вихователями ДНЗ.

 Під час обговорення педагоги закладу та гості дали позитивну оцінку заходу.

 

Вихователь-методист ДНЗ №65 Геря Н.В.

Категорія: Курси | Додав: olzakybarich (17.03.2015)
Переглядів: 769 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz