ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Категорії розділу
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript://" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Каталог статей

Головна » Статті » Курси

Інноваційні технології в навчально-виховній роботі з дітьми раннього віку

3 лютого 2015р. дошкільний навчальний заклад № 133 гостинно приймав слухачів курсів МОІППО, вихователів груп раннього віку на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти МОІППО Лією Миколаївною Олійник.

Під час зустрічі завідувач ДНЗ № 133 Целіна Вікторія Анатоліївна, познайомила присутніх з використанням інноваційних технологій в роботі з дітьми раннього  віку. Практичний психолог дошкільного закладу Макарова Тетяна Михайлівна розповіла про використання методів арт-терапії в роботі з дітьми раннього віку.

Слухачі курсів переглянули заняття з використанням методів арт-терапії «Веселі ґудзики» в групі раннього віку, яке провела вихователь Мойсеєнко Тетяна Іванівна. На занятті діти закріплювали сенсорні еталони: колір, форму, величину. Малята навчались помічати і розпізнавати розташування предметів («вгорі», «внизу»), орієнтуванню у просторі. За допомогою сюрпризних моментів «Веселого Слоненятка» та «Ляльки – неваляйки» вихователь вправляла дітей у співвідношенні предметів за кольором та розвивала дрібну моторику пальців рук. Під час заняття Тетяна Іванівна створювала умови позитивного впливу на дітей, що сприяло емоційному забарвленню заняття.

Після закінчення заняття було проведено екскурсію по ДНЗ, де слухачі курсів мали змогу познайомитись з предметно - розвивальним середовищем груп.

Під час Круглого столу «Використання методів арт-терапії в роботі з дітьми дошкільного віку» слухачі отримали завдання, яке виконали за допомогою цікавих методів арт-терапії (пісочна терапія, робота з креативною дошкою, ґудзикотерапія, ігрова терапія з використанням кольорового рису тощо).

Підводячи підсумки присутні поділилися своїми позитивними

Категорія: Курси | Додав: olzakybarich (23.02.2015)
Переглядів: 765 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz