ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Категорії розділу
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Каталог статей

Головна » Статті » Курси

Казкова фізкультура

24.03.2015р. в ДНЗ №78 «Росинка» відбувся практичний показ для слухачів МОІППО категорії фізінструкторів дошкільних навчальних закладів.

На початку зустрічі  завідувач Шустікова Олена Іванівна  ознайомила присутніх з дошкільним навчальним закладом та педагогічним колективом.

Перед практичним показом слово надали вихователю з фізичної культури  Євич Н.А., яка повідомила про особливості структури заняття за методикою М.М.Єфименка та її відмінність від традиційної методики. Наталія Андріївна розповіла, що нову методику освоювала на семінарах, які були організовані методистами науково-методичного центру Деньговською Л.М. та Романюк І.А., а проводив їх сам автор. На одному з семінарів Микола Миколайович презентував свою авторську програму «Казкова фізкультура», яка отримала у 2014 році гриф Міністерства освіти України.  Зацікавившись методикою Наталя Андріївна почала впроваджувати в практику роботи підсумкові заняття та свята за рекомендаціями Миколи Миколайовича. І заняття, і свята, в основі яких були різноманітні казкові персонажі, припали до душі не тільки дітям, а й педагогам закладу, які стали активними помічниками в доборі атрибутів та оформлені цих заходів.

До уваги слухачів було представлено заняття для дітей старшого дошкільного віку за сюжетом мультфільму «В пошуках Немо». Діти «перенеслись» у чарівний підводний світ, де розіграли сюжет мультфільму за допомогою імітації рухів морських мешканців: крабів, медуз, риб, водоростлів, пінгвінів, чайок…Пригоди мультиплікаційних героїв додали емоційності, радості, чудового настрою як дошкільнятам так і гостям. А наприкінці заняття діти з задоволенням під час релаксації заново пережили свої пригоди, за допомогою мультимедійної презентації, яка проецирувалась на стелі.

Під час колективного мислення, яке провела вихователь-методист Гвозденко С.М. відбулося обговорення занять, обмін думками, підведення підсумків. Слухачі курсів відмітили творчу, дружну роботу педагогів ДНЗ щодо впровадження методики М.М.Єфименко в навчально-виховний процес та якісне, естетичне виготовлення обладнання та атрибутів.

Доброзичлива атмосфера сприяла відвертій розмові та збагатила співпрацею з фізкерівниками-практиками, про що свідчать подяки у книзі відгуків дошкільного навчального закладу.

Категорія: Курси | Додав: olzakybarich (29.03.2015)
Переглядів: 503 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz