ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Категорії розділу
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript://" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Каталог статей

Головна » Статті » Курси

На базі дошкільного навчального закладу №79 «Волошка» пройшло кущове методичне об’єднання вихователів дошкільних закладів

26.10.16. на базі дошкільного навчального закладу №79 «Волошка» пройшло кущове методичне об’єднання вихователів дошкільних закладів за темою: «Образотворча діяльність як засіб розвитку мистецької культури дитини дошкільного віку (формування вміння, пов’язані з художньо-образним відображенням предметів, об’єктів, явищ у різних видах зображувальної діяльності та техніках образотворення)».
 Керівником якого є Оксана Юріївна Левченко,  вихователь-методист ДНЗ №126 .     В засіданні приймали участь:методист Миколаївського НМЦ Л.М.Деньговська,  вихователі – методисти та вихователі дошкільних груп ДНЗ № 126, 71, 75, 79, НВК II, СНВК.

На початку заходу завідуюча ДНЗ Світлана Миколаївна Гвозденко познайомила учасників з дошкільним закладом та педагогічним колективом.  Вихователь - методист – Кузів Наталія Василівна представила учасникам програму роботи методоб’єднання, надала консультацію з зазначеної теми.
         На відкритих показах гостям були представлені два заняття з ліплення. Вихователь середньої групи Шевченко Аліна Василівна провела традиційне заняття з ліплення за темою «Квітка на осінній галявині». Під час якого дошкільнята показали творчі здібності в декоруванні картини.

 В старшій групі вихователь Лопастейська Ганна Леонідівна провела комбіноване заняття з ознайомлення з довкіллям та ліплення на тему «Майстер Шеф». Вихованці ознайомилися з жанром натюрморт, навчилися складати композицію з фруктів та овочів.

Присутніми педагогами було проведено аналіз, дана позитивна оцінка, висловили подальші побажання вдалої  роботи.

Категорія: Курси | Додав: olzakybarich (01.11.2016)
Переглядів: 205 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz