ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Категорії розділу
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Каталог статей

Головна » Статті » Курси

Реалізація наступності між дошкільним закладом та початковою школою
p style="text-align: center;">Реалізація наступності між дошкільним закладом та початковою школою

28.04.2015 р   дошкільний  навчальний заклад  № 50  «Дельфін» гостинно зустрічав вихователів,  слухачів курсів  ОІППО.

Завідувач ДНЗ № 50 Янковська Тетяна Іванівна познайомила присутніх з дошкільним закладом  та пріоритетними напрямками діяльності педагогічного колективу. На заході була присутня  Кузнецова В. П.- головний спеціаліст  управління освіти Миколаївської міської ради.

Слухачі курсів стали активними учасниками засідання психолого-педагогічного клубу з питання «Реалізація наступності між дошкільним закладом та початковою школою». Практична частина заходу розпочалася  переглядом інтегрованого заняття  у старшій групі «Незвичайний лист про звичайні речі» ( вихователь Зацерклянна Л.І.). Подорожуючи за допомогою мультимедійних засобів, дошкільнята ознайомилися з історією виникнення першого листа,  розширили свої знання про види  та матеріали стародавнього письма. Під час експерименту дітей чекали  незвичайні  відкриття: письмо на глиняних, та воскових табличках, камені. Дуже цікаво, але незручно і важко, а на папері вийшло найкраще! В процесі пізнавальної та пошукової діяльності діти з’ясували, що для  передачі інформації  необхідно  багато знати, уміти висловлювати свою думку, спілкуватися, володіти сучасними засобами зв’язку – електронною поштою, скайпом.

    Обговорення заняття у формі  Педагогічного репортажу, сприяло активному діалогу. Гості відмітили ефективність використання  на занятті прийомів мнемотехніки, експериментальної діяльності, високий рівень знань та умінь дітей.

Продовжила засідання завідувач ДНЗ № 50 Янковська Т.І., яка ознайомила присутніх з  моделлю взаємодії та співпраці дошкільного закладу і ЗОШ № 28, зазначила, що наступність є передумовою спадкоємності навчання і виховання – врахування школою рівня знань умінь і навичок дітей, їх подальший розвиток; перехід від навчально-ігрової до навчальної діяльності. Працюючи у групах курсанти мали змогу  відпрацювати прийоми мнемотехніки (вихователь-методист Бральчук М.Я.),  опанувати нові пальчикові ігри та вправи (вихователь Турленко І.Є.),  ознайомилися з прийомами АРТ- терапії (робота з казкою)  (практичний психолог Самбурська О.Л.). На допомогу вихователям і батькам було надано рекомендації по реалізації наступності у роботі дошкільного закладу і початкової школи та адаптації старшого дошкільника - майбутнього учня до нових соціальних умов життя та успішного навчання у школі.

Учасники заходу відмітили якісну організацію заходу та доброзичливу атмосферу дошкільного закладу, про що свідчить відгук, залишений у дошкільному закладі.

                                                         Вихователь-методист Бральчук М.Я.

Категорія: Курси | Додав: olzakybarich (07.05.2015)
Переглядів: 266 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz