ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Категорії розділу
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript://" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Каталог статей

Головна » Статті » Курси

Щиро ділимося досвідом з колегами міста

17 лютого 2015 року у дошкільному навчальному закладі № 82 «Лебідь» Ленінського району відбувся практичний показ для слухачів вихователів ДНЗ міста при МОІППО на тему «Впровадження інноваційних педагогічних технологій в практику роботи ДНЗ».

На початку роботи завідувач ДНЗ № 82 Богун Л.В. ознайомила слухачів курсів з особливостями роботи санаторного дошкільного закладу та педагогічним колективом.

Вихователі міста переглянули проектне заняття в молодшій групі «На гостини до Лисички» (вихователь вищої категорії, який має звання «вихователь-методист» Майдибор О.Е.), де присутні змогли спостерігати, як вихователь уміло використовує малі фольклорні жанри (забавлянки, потішки, заклички, пальчикова гімнастика, колискові пісеньки, чистомовки, народні ігри, ритмічні вправи з горішками), що сприяють емоційно-пізнавальній активності малюків та розвиває їх мовлення, фонематичний слух.

Також було переглянуто комплексне заняття з математики за методикою З.Дьєнеша для дітей середнього дошкільного віку на тему «Подорож з чарівною сніжинкою» (вихователь, який має звання «вихователь-методист» Барило Л.І.).

Вихователем було показано цикл дидактичних ігор за методикою З.Дьєнеша «Доріжка до зимового лісу», «Заселимо рукавички лісовими звірями», «Виклади сніжинки за інструкцією», де діти вправлялися в умінні розрізняти геометричні фігури за трьома ознаками (колір, форма, величина), вчилися «читати» схеми, що сприяло розвитку зорової, слухової та рухової пам’яті, елементам логічного мислення тощо.

У процесі теоретичної частини вихователем Майдибор О.Е. було презентовано досвід роботи з використанням українського фольклору в роботі з дітьми молодшого дошкільного віку засобами психолого-педагогічного проектування.

Впровадження методики З.Дьєнеша у сенсорно-пізнавальному розвитку дошкільників з презентацією посібників та дидактичних ігор представила вихователь  Барило Л.І.

Під час колективного мислення, яке провела вихователь-методист Алдошина Л.В. відбулося обговорення занять, обмін думками, підведення підсумків. Слухачі курсів вихователів ДНЗ міста відмітили ґрунтовну роботу ДНЗ щодо впровадження інноваційних педтехнологій в навчально-виховний процес та якісне, естетичне виготовлення посібників та дидактичних ігор.

Доброзичлива атмосфера сприяла відвертій розмові та збагатила співпрацею з вихователями-практиками, про що свідчать подяки у книзі відгуків дошкільного закладу.

Алдошина Л.В.

вихователь-методист

Категорія: Курси | Додав: olzakybarich (04.03.2015)
Переглядів: 276 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz