ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Категорії розділу
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Каталог статей

Головна » Статті » Курси

У дошкільному навчальному закладі № 23 «Теремок» відбувся практичний показ для слухачів МОІППО за темою: «Економічне виховання дошкільників»

                                 Дошкільники у світі економіки

04.10.2016 року в дошкільному навчальному закладі № 23 «Теремок» відбувся практичний показ для слухачів МОІППО за темою: «Економічне виховання дошкільників». На заході були присутні: методист відділу дошкільної та початкової освіти МОІППО Вареник Тетяна Іванівна та вихователі вищої категорії міста та області.

Вихователь-методист Шилова Т.М. ознайомила присутніх з особливостями роботи санаторного дошкільного закладу та педагогічним колективом.

До уваги педагогів були запропоновані перегляди занять: в середній групі комбіноване «Хатинка для родини зайців» (вихователь вищої категорії Кочубей Надія Михайлівна) та тематичного в старшій групі ««Потреби і витрати людини. Потреби і можливості моєї сім’ї» (вихователь вищої категорії  Гладковська Валентина Іванівна).

Під час заняття в середній групі діти знайомилися з первинними економічними знаннями, зокрема – житло, з матеріалами, з яких краще будувати житло, щоб воно було теплим та безпечним. Під час розгляду запропонованих вихователем ситуацій діти висловлювали свої думки та пропозиції для знаходження правильного  їх вирішення. В другій частині заняття дошкільнята продемонстрували свої конструктивні здібності під час будування хатинки для зайців. В старшій групі вихованці знайомилися з економічною категорією «потреби». За допомогою дидактичних ігор вчилися визначати першочергові та другорядні потреби сім’ї, розуміти поняття «бюджет сім’ї» та заощадливе його використання.  Потім зі слухачами  курсів ділилася досвідом роботи з використання проектної діяльності в навчально-виховному процесі вихователь логопедичної групи  - Голубєва О.М. Вона  ознайомила присутніх з ефективними формами роботи з дітьми: міні-музей, рекламне агентство «Сорока», динамічний стенд «Земля в різні пори року» та надали методичні рекомендації по їх використанню для успішного розвитку дітей.

Вихователь-методист Шилова Т.М. поділилася досвідом роботи з економічного виховання в дошкільному закладі під час консультації-презентації «Економічне виховання дошкільнятам», а саме: основні завдання, створення і насиченість предметно-розвивального середовища, особливості планування роботи з цього питання.

Наприкінці, гості поділилися враженнями від побаченого, відмітили якісну організацію заходу та доброзичливу атмосферу дошкільного закладу.

                                                          Вихователь-методист Шилова Т.М.

Категорія: Курси | Додав: olzakybarich (10.10.2016)
Переглядів: 264 | Рейтинг: 0.0/0

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz