ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень (29)

новини дошкілля Миколаєва [21]свята дошкілля Миколаєва [8]

7 вересня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар «Підвищення професійної компетентності керівників ДНЗ засобами інтернет-технологій» (далі – Семінар).

В організаційній частині Семінару учасники пройшли електронну реєстрацію на платформі G Suite for Education Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та переглянули сайти дошкільних навчальних закладів №№ 5, 148 Миколаївської міської ради.

Захар Ольга Германівна, кандидат педагогічних наук, заступник директора інституту з науково-педагогічної роботи, відкрила роботу методичної частини Семінару доповіддю про інтернет-технології у сучасній освіті та змотивувала фахівців дошкільної освіти до їх впровадження у власній професійній діяльності.

Гвозденко Світлана Миколаївна, завідувач дошкільного навчального закладу № 79 «Волошка» Миколаївської міської ради, поділилася досвідом власного використання соціальної мережі Facebook для професійного розвитку молодого керівника дошкільного навчального закладу.

Петрова Тетяна Валеріївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 128 «Сонечко» Миколаївської міської ради, висвітлила питання взаємозв’язку родин вихованців та педагогів дошкільного навчального закладу за допомогою сайту навчального закладу.

Лебедєва Світлана Анатоліївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 139 «Золотий півник» Миколаївської міської ради поділилась досвідом застосування інтернет-технологій у методичній роботі дошкільного навчального закладу.

Практичну частину Семінару провела Олійник Лія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У ході практикуму «Користування сервісами Google» учасники виконували вправи на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та на блозі «Навчання для майбутнього», набули нових професійних компетентностей, про що зазначили в електронній Таблиці відповідей.

У підсумково-узагальнювальній частині учасники обмінялися думками з приводу роботи Семінару, обговорили можливість створення груп для слухачів курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою для педагогів дошкільної освіти Миколаївської області. Також прийняли рішення взяти участь в інтернет-марафоні “Поліські мережеві проекти” з проектом «Підготовка випускника дошкільного навчального закладу до Нової української початкової школи», що ініційований Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Із метою визначення результативності роботи було застосовано кольорограму.

У роботі Семінару взяли участь методисти з дошкільної освіти науково-методичних установ, завідувачі та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів Миколаївської області, науково-педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (усього 37 осіб).

Учасники заходу відзначили актуальність розглянутих питань, отримали методичні поради із застосування інтернет-технологій у професійній діяльності керівників дошкільних навчальних закладів.  детальніше...

новини дошкілля Миколаєва | Переглядів: 166 | Дата: 28.09.2017

Всеукраїнський фестиваль досвіду з організації просвіти батьків «Джерело батьківських знань»

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2017  рік з 1 лютого по 31 травня 2017 року проводитиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд  кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів/ навчально-виховних комплексів «Джерело батьківських знань».

Фестиваль буде організовано з метою активізації просвітницької роботи з батьками у питаннях формування їхньої психолого-педагогічної та юридичної компетенції (лист МОН України від 13.01.2017 №1/9-8).

Запрошуємо педагогів дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності прийняти участь у фестивалі-огляді.

новини дошкілля Миколаєва | Переглядів: 244 | Дата: 05.03.2017


Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz