ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Асоціація працівників ДО АРХІВ

Шановні колеги!

Коли ми зайняті улюбленою та корисною справою - час біжить, немов вода. Минуло вже три роки  з часу створення нашої Асоціації.
Згідно п. 5.2. Статуту Асоціації, настав час звітно-виборчої Конференції.

Пропонуємо провести Конференцію в онлайн-режимі, оскільки членів Асоціації вже більше двох тисяч. Ми знаємо та високо цінуємо професіоналізм кожного з Вас, тому спільними зусиллями ми зробимо нашу звітну Конференцію  максимально цікавою та корисною! Запрошуємо ознайомитись з усією інформацію та приймати активу участь у обговоренні на порталі «Педрада».

Долучитися до обговорення

Раді повідомити, що ми вже працюємо над організацією участі членів Асоціації у  «Літній школі для дорослих», яка буде проводитись 08.06.2015-12.06.2015 р у м. Запоріжжі на базі КЗ «ЗОІППО». Загальна тема "Формування основ здорового способу життя суб’єктів освітнього простору ДНЗ: проблеми та шляхи вирішення".

Цього тижня відбулось багато подій, які не можуть бути залишені поза увагою. Актуальні питання пенсійного забезпечення, децентралізації сфери освіти, трансформації державного нагляду в освіті стосуються кожного з нас. З усіма подіями та багатьма іншими цікавими новинами Асоціації, запрошуємо ознайомитись на нашому блозі

Нам дуже приємна Ваша активність, чекаємо на Ваші відгуки, коментарі, пропозиції.
Бажаємо чудових травневих свят!

З повагою,
заступник голови правління
ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти"
Лугова Марина
0 93 689 00 70

 

 

Лист Асоціації до МОЗ щодо Державних санітарних норм та правил

«Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей»

17.04 2015

http://www.dnz.com.ua/ДЕТАЛЬНІШЕ ...

 

АНАЛІЗ ОСВІТНЬОЇ ЧАСТИНИ ПРОЕКТУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА 2015 РІК

Єгор Стадний
Ірина Когут

 
 

16 грудня 2014

В суботу, 20 грудня, відбулася багатогодинна зустріч груп експертів, що працюють, з одного боку, над проектом Концепції розвитку освіти на 2015-2025 роки, й, з іншого - над проектом рамкового закону про освіту. 

https:ДЕТАЛЬНІШЕ...

 

 

 

ШКІЛЬНА ОСВІТА ЦІНОЮ ЗДОРОВ’Я?

Автор: Юрій Шукевич

 

Щодо недопущення економії бюджетних коштів за рахунок скорочення видатків на освіту

Асоціація працівників дошкільної освіти ще у вересні зверталася до Кабінету Міністрів України з листом щодо законопроекту "Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні" (лист від 16.09.2014 № 44). Знову ж таки висловлюємо стурбованість щодо можливого значного скорочення видатків на освіту та звуження соціальних гарантій працівникам сфери дошкільної освіти і надсилаємо відповідний лист КМУ.

 

Голова правління Ніна Омельяненко http:/ДЕТАЛЬНІШЕ…

 

Правління Асоціації узагальнило пропозиції до проекту Концепції розвитку освіти 2015–2025 років. Велику вдячність за активне обговорення і надання пропозицій висловлюємо місцевим осередкам у м. Миколаєві, Дніпропетровській і Чернівецькій областям.
 
Міністерству освіти і науки України направлено лист з відповідними пропозиціями. Пропонуємо ознайомитися з цим документом.

ЗАВАНТАЖИТИ 

 
 
 
Питання введення в дію нових Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей»

ДЕТАЛЬНІШЕ... 

 

   Чи зменшать розміри надбавок і доплат?

10.08.2014

Нагадуємо, що Асоціація зверталася до Кабінету Міністрів України з проханням не допустити зменшення розмірів надбавок і доплат.

За повідомленням Міністерства освіти і науки України Уряд вважає неприпустимим забезпечення економії бюджетних коштів за рахунок зменшення розмірів надбавок і доплат , які встановлені працівникам закладів та установ освіти. Про це йдеться у листі Кабінету Міністрів України від 07.10.2014 № 13675/0/2-14

Кабінет Міністрів України запевнив освітян, що проект Закону України «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабільності в Україні», який спричинив негативний резонанс серед педагогічних працівників та науковців, Уряд не підтримав і цей документ офіційно не поданий на розгляд до Верховної Ради України.

Окрім того, Уряд не приймав жодних рішень, які б передбачали звуження трудових прав працівників навчальних закладів та установ освіти або зменшення розмірів їх фінансового забезпечення.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти»  стурбована можливим збільшенням, порівняно з нормами чинного законодавства, обсягу педагогічного навантаження працівників дошкільних навчальних закладів, передбаченого законопроектом «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні». 

ДЕТАЛЬНІШЕ... http://www.dnz.com.ua/#!Асоціація-виступає-проти-звуження-прав-дошкільних-навчальних-закладів-та-їх-працівників-/crzl/FF00C8F2-11C4-476A-B0B9-CF69C0734D4D
 
                                                                      Ирина Романюк


Відкритий лист

Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти»

Усіх членів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», як і інших небайдужих людей до долі своєї Батьківщини, хвилюють надзвичайні події, що відбуваються в окремих районах Луганської та Донецької областей. Незважаючи на ці події, в умовах небезпеки і ризику для життя, діти відвідують дошкільні навчальні заклади, а працівники цих закладів, органів управління освітою докладають максимум зусиль для створення вихованцям безпечних умов перебування, чесно й добросовісно виконують свою роботу.

У цій складній ситуації найбільше наше хвилювання ― діти.

Адже вони дуже чутливі до будь-яких змін у найближчому оточенні та болісно сприймають їх.

Розуміємо, що час вимагає рішучих дій влади і не допускає зволікань. Приймаючи те чи те рішення, просимо підходити до виконання будь-якого завдання виважено, відкидати надлишкову емоційність, і насамперед дбати про безпеку наших дітей.

http://vgoadpo.blogspot.com/2014/06/blog-post_3890.html 

 
 
Шановні працівники дошкільної освіти, з радістю повідомляємо, що розпочалася підготовка до Всеукраїнського Дня дошкілля.
12 червня відбулося засідання робочої групи з цього питання. До робочої групи входить і голова правління ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти".

Як і всі організатори ми прагнемо щороку привнести до святкування щось нове і ще більш цікаве,  влаштувати для вас справжнє свято душі, сповнене радості, сміху, доброти.

Впевнені, що ви разом з нами уважно слідкуватимете за підготовкою до нашого професійного свята і з нетерпінням чекатимете на нього!

 
 
Шановні члени Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників дошкільної освіти",
а у нас з Вами в неділю власне свято. Адже  саме 8 червня 2011 року було створено Всеукраїнську громадську організацію
"Асоціація працівників дошкільної освіти" !!!
 

Вносимо зміни!

Шановні колеги, оскільки втратив чинність Закон України "Про об'єднання громадян" від 16.06.1992 № 2460-XII, а набрав чинності Закон України "Про громадські об'єднання" від 22.03.2012 № 4572-VI, то до Статуту ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" вносяться зміни. Також зміни вносяться і до "Положення про відокремлені підрозділи". 
Наразі пропоную для ознайомлення це положення і чекатиму на пропозиції від вас на  адресу заступника голови правління 

http://vgoadpo.blogspot.com/2014/06/blog-post_4.html 

ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" зверталася нещодавно до Міністерства фінансів України з проханням ініціювати перед Кабінетом Міністрів України зміни у постанові "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" від 01.03.2014 р. № 65. А саме нас турбували пункти 12 і 15, запропонованих заходів. З листом ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" можете ознайомитися 
   http://vgoadpo.blogspot.com/2014/06/blog-post_6948.html 

Голова правління ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" Н. В. Омельяненко залишила на розгляд у МОН України підготовлені пропозиції щодо врегулювання деяких питань у дошкільній освіті. Пропонуємо перелік питань, які подали на розгляд. З детальними пропозиціями щодо їх врегулювання ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням  http://pedrada.com.ua/forum/37/29787/page-1/#note152909
 
Щодо підготовки спеціалістів  
для роботи у дошкільних навчальних
закладах
 

Пропозиції до проекту рекомендацій  парламентських слухань на тему: 
«Освіта, охорона здоров’я та соціальне  забезпечення дітей з порушеннями 
психофізичного розвитку:  проблеми та шляхи їх вирішення»

 

Щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України
«Про 
економію бюджетних коштів та недопущення втрат бюджету» 
від 01.03.2014 № 65

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Шановні колеги!

Я пишаюся тим, що працюю з такими професіоналами як ВИ!
Тому кожен ваш успіх - це привід для радості, кожне ваше досягнення - привід для гордості від того, що працюєш з вами.

 

18 - 20 березня 2014 року відбулася важлива  подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

Для дошкілля міста Миколаєва вона стала визначною: ДНЗ №84, 106, 139 взяли участь у  конкурсі у тематичній  номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача» та отримали високі нагороди.


Дошкільний навчальний заклад № 84 «Журавлик»
за роботу “Пріоритетні завдання ДНЗ: шляхи реалізації та їх місце в структурі методичної роботи” нагороджено золотою медаллю. У довідково-методичному збірнику представлено досвід роботи ДНЗ щодо побудови структури методичної роботи та циклу методичних заходів, спрямованих на реалізацію одного з пріоритетних завдань, визначених на навчальний рік. Запропоновано різні форми методичної роботи з педагогами, які сприяли якісній реалізації річного завдання, підвищенню рівня їх компетентності та досягненню позитивних результатів в освітній роботі з дошкільниками.

 

Дошкільний навчальний заклад № 106 «Вишенька» за збірку матеріалів “Здорова дитина – багатство родини, здорова родина – багатство країни!” щодо організації та проведення Спартакіади дошкільників нагороджено срібною медаллю. У збірці розкрито питання щодо порядку підготовки, проведення VIII Спартакіади дошкільнят серед команд дошкільних навчальних закладів міста Миколаєва. Представлено матеріали до кожного етапу Спартакіади.

 

Дошкільний навчальний заклад № 139 «Золотий півник» за збірку щодо організації гурткової роботи в умовах дошкільного навчального закладу з фітбол-гімнастики відзначено Дипломом.

 

 

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, 
малюнка, фантазії, творчості»
(В. О. Сухомлинський)
ДЕТАЛЬНІШЕ...

Просимо роз’яснень

 На ім’я голови Всеукраїнської громадської організації "Асоціації працівників дошкільної освіти” Ніни Володимирівни Омельяненко було направлено лист від голови місцевого осередка ВГО І. А. Романюк із проханням надати роз’яснення на запитання керівників дошкільних навчальних закладів, на які не знайдено чітких відповідей юристів:

1. Які дії має здійснити завідувач дошкільним навчальним закладом, вирішуючи питання укріплення та збагачення матеріальної бази закладу для його розвитку (Наприклад, аналіз освітнього процесу  з питань організації фізкультурно-оздоровчої роботи засвідчив, що педагоги не можуть забезпечити якісний руховий режим, так як  на подвір’ї не вистачає спортивного обладнання, бігова доріжка не відповідає вимогам, що забезпечують безпеку для здоров’я тощо)? Доцільно  надати варіанти відповідей,  з прикладами правильного оформлення клопотання, звернень. Головне, що б дії керівника були захищені законодавством. Крім цього хотілось би дізнатись, як завідувач має вирішувати поточні незаплановані питання ремонту каналізації, кранів, електромережі тощо.

-->

Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz