ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Конкурси, виставки

Всеукраїнський фестиваль досвіду з організації просвіти батьків «Джерело батьківських знань»

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2017  рік з 1 лютого по 31 травня 2017 року проводитиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд  кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів/ навчально-виховних комплексів «Джерело батьківських знань».

Фестиваль буде організовано з метою активізації просвітницької роботи з батьками у питаннях формування їхньої психолого-педагогічної та юридичної компетенції (лист МОН України від 13.01.2017 №1/9-8).

Запрошуємо педагогів дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності прийняти участь у фестивалі-огляді.

 

Конкурс «Дитина раннього віку: пізнаємо індивідуальність»

Тематика конкурсних робіт — необмежена. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему роботи щодо організації та забезпечення психологічного супроводу розвитку дітей раннього віку, так і окремі її складові. Редакція приймає конкурсні роботи з 15 лютого до 30 квітня 2017 року.

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/news/4180-qqn-17-m3-01-03-2017-konkurs-ditina-rannogo-vku-pznamo-ndivdualnst

 

«Command style — музичний автограф»: kонкурс для музичних керівників

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/news/4176-qqn-17-m2-24-02-2017-command-style-muzichniy-avtograf-konkurs-dlya-muzichnih-kervnikv?ustp=F&utm_medium=letter&utm_source=lettertnews&utm_campaing=letternews_280217

 
 
 

Інноваційний «бум», що є характерним для сучасної дошкільної освіти, насамперед пов’язаний з удосконаленням освітніх технологій, прагненням педагогів віднайти найефективніші з них для задоволення потреб та інтересів дошкільників, успішного формування у дітей необхідного рівня життєвої компетентності.

 

Наш цьогорічний конкурс — для вихователів-методистів, налаштованих на творчу взаємодію з педагогами, експериментування, пошук. Адже дослідно-експериментальна діяльність може стати успішною лиш за умови об’єднання колективу в дружну команду, що акумулює творчість кожного.

 

Тож будьте успішними!

ДЕТАЛЬНІШЕ  ПРО КОНКУРС ...

ДЕТАЛЬНІШЕ,,,


 
 

Вікові новоутворення результують процес психічного розвитку дитини у період дошкільного віку. Для того, щоб відбувалися вікові новоутворення, практичний психолог має ефективно вибудувати психологічний супровід розвитку кожної дитини.

 

Тому редакція журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» оголошує конкурс на найкращі розробки щодо організації та забезпечення психологічного супроводу становлення вікових новоутворень у дошкільника. Активні, творчі й ініціативні практичні психологи системи освіти, які стануть переможцями конкурсу, отримають чудові подарунки.

 

Бажаємо всім успіху!

ДЕТАЛЬНІШЕ  ПРО КОНКУРС ,,,

 

Про проведення міського Конкурсу-огляду на кращий музичний куточок у групових приміщеннях дошкільного навчального закладу

 На виконання плану роботи науково-методичного центру та з метою виявлення і підтримки творчої праці педагогів дошкільних навчальних закладів, активізації освітньої роботи з музичного виховання дітей дошкільного віку, оптимізації методичної роботи з напрямку музичне виховання; забезпечення предметно-просторового розвивального середовища, яке сприятиме музичному розвиткові дітей та активізації малюків у самостійних музичних іграх і вправах ЗАВАНТАЖИТИ НАКАЗ

 

Про проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  професійної майстерності педагогічних працівників   дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році

 

На підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.05.2012р., № 582; наказу управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 24.12.2012р., № 923 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році», з метою сприяння підвищенню престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їх ролі в розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів.

Проводиться І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів м. Миколаєва «Вихователь року» відповідно до чинного Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році  
 
 

 

Конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини» проходить по всій території України і розрахований на вихованців ДНЗ, учнів початкової школи та їхніх педагогів і батьків.


ДЕТАЛЬНІШЕ ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНІ  МАТЕРІАДИ  

 


 

 

 

До відома керівників ДНЗ!

Розпочався черговий  тур щорічного КОНКУРСУ "МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК"- 2012

КОНКУРС "МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК" - це фотоконкурс. Всі ДНЗ, які бажають прийняти участь у КОНКУРСІ,  можуть ознайомтеся із умовами КОНКУРСУ  та  із  матеріалами  тих  ДНЗ,  які  вже  приймають  участь   у ФОТОКОНКУРСІ "МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК" на  сторінці  КОНКУРСУ

 

див. http://www.ukrosvita-rating.com/konkurss/dnz/ukrrating.htm

 

 

 

ВІТАЄМО

переможця конкурсу, що проводився в рамках

ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2012»

За результатами ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012»  дошкільний навчальний заклад №141 управління освіти Миколаївської міської ради в номінації «Реформування дошкільного закладу освіти» нагороджений бронзовою медаллю. Цю нагороду отримано за досвід роботи дошкільного закладу з теми «Програма розвитку дошкільного навчального закладу: особливості розробки».

З описом досвіду можете познайомитися у закладці Педагогічний досвід (ППД - лідер)
 

Вагомими результатами роботи НМЦ з питання популяризації сучасних освітніх технологій стала участь ДНЗ №№ 50, 140,142, 148 у Третій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 18-20 жовтня в місті Києві. ДНЗ нагороджені дипломами виставки, ДНЗ №148 нагороджений Срібною медаллю.

На виставці було представлено банери «Дошкілля Миколаєва» з напрямів: «Впровадження педагогічних технологій як концептуальної основи особистісно орієнтованого підходу в освітньому процесі дошкільного навчального закладу», «Впевнений старт на кожному етапі особистісного зростання дитини в умовах дошкільного навчального закладу».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz