ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Методичні об’єднання, консультації

29.10.13. на базі дошкільного навчального закладу №7 «Веселка» пройшло кущове методичне об’єднання вихователів дошкільних закладів за темою: «Декоративне малювання у формуванні ціннісного ставлення дітей дошкільного віку до українських мистецьких традицій».
 Керівником якого є Н.О. Бондарь,  вихователь-методист ДНЗ №128 .     В засіданні приймали участь: вихователі – методисти та вихователі дошкільних груп ДНЗ № 49, 94, 118, 128 .  
Декоративне малювання сприяє всебічному розвитку дитини дошкільного віку: розвитку кругозору, сприймання, уявлення, пам’яті, мислення; у дитини формується ціннісне ставлення до українських мистецьких традицій. Базовий процес  «врощування»  дитини в культуру  допомагає дитині-дошкільнику пізнати самого себе, пишатися своєю країною, усвідомлюючи цінність, а головне, необхідність свого життя не тільки для самого себе, але й для суспільства в цілому. 
На початку заходу завідуюча ДНЗ Алла Іванівна Ланіна познайомила учасників с дошкільним закладом та педагогічним колективом.  Вихователь - методист – Каніна Наталія Миколаївна представила учасникам програму роботи методоб’єднання, надала консультацію з означеної теми.
         На відкритих показах гостям були представлені два заняття з декоративного малювання. Вихователь середньої групи Кравченко Тетяна Василівна провела заняття за темою «Рушничок». Під час якого дошкільнята показали творчі та художні здібності, знання про народні звичаї  та обереги. В старшій групі вихователь Домарацька Олена Іванівна зі своїми вихованцями показали майстерність під час опішнянського розпису та показали знання інших народних розписів.
Обговорення побаченого проходило жваво, педагоги показали свої здібності під час декоративного розпису,  висловлювали свої думки та ділилися власним досвідом.
 По закінченню заходу гості  відвідали виставку народних ремесел  «Народна творчість».  Колеги позитивно оцінили роботу колективу, побажали успіхів та творчої наснаги.


10.04.2012 року на базі ДНЗ № 12 «Кораблик»  пройшло кущове методичне об'єднання вихователів  груп дошкільного віку за темою "Організація трудової діяльності у системі роботи з соціально-морального та емоційно-ціннісного розвитку дітей дошкільного віку". Було розкрито зміст і форми різних видів праці, тісний зв'язок праці з грою, вплив трудових дій на емоційний стан дитини, формування самостійності і працелюбності у дітей дошкільного віку.

Із радістю та натхненням до праці на подвір’ї включилися всі учасники методичного об’єднання


Праця дуже рано зявляється у житті маленької людини і покликана стати одним з провідних чинників її всебічного розвитку.
11.04.2012 року на базі дошкільного навчального закладу №71 пройшло кущове методичне об’єднання вихователів дошкільних закладів міста Миколаєва за темою: «Організація трудової діяльності у системі роботи з соціально-морального та емоційно-ціннісного розвитку», керівником якого є М.Я. Бральчук,  вихователь-методист ДНЗ №50.
         Були присутні:  головний спеціаліст з дошкільної освіти міського управління освіти - Кузнецова В.П.;  завідувачі ДНЗ №65, №127; вихователі-методисти та вихователі ДНЗ №50, №66, №71, №110, №47.   Завідувач ДНЗ №71 Сергєєва О.В. ознайомила присутніх із дошкільним навчальним закладом. Вихователь-методист Радько О.М. познайомила учасників із  програму роботи методобєднання, в якій  передбачено: 1. Фотовиставка «Ми працюємо залюбки»; 2. Заняття:   «Як ми Катрусі допомогли» - молодша група,  «Посилка від Незнайки» - середня група,
 «Веселий клубочок для пальчиків дружочок» - старша група.
3. Педагогічний калейдоскоп (презентація з даної теми)
  Обговорення занять проходило жваво, педагоги висловлювали свої думки з приводу побаченого. Були відмічені цікаві сюрпризні моменти: ростова лялька Катерина, відеолист від Незнайки, чарівний клубочок, які мотивували дітей до продуктивної праці. Доречно були підібрані прийоми, вправи та дидактичні ігри. Колеги позитивно оцінили роботу колективу.
В кінці заходу на гостей чекали Великодні подарунки від маленьких майстрів та їх вихователів. А також побажання гарного настрою, творчої наснаги та успіхів на педагогічній ниві.


09.04.2012 року в дошкільному навчальному закладі № 134 «Журавлик» Корабельного району пройшло методичне об’єднання та практикум курсів з теми «Виховання естетичного смаку шляхом використання класичної музики». В засіданні взяли участь: методист лабораторії художньо-естетичного виховання МОІППО - Кібалова Тетяна Валеріївна, слухачі курсів, музичні керівники району.
       В цей день музичний керівник Забзалюк Тетяна Анатоліївна презентувала свій перспективний педагогічний досвід роботи з музичного виховання.
       На початку заходу завідуюча ДНЗ Мойсеєнко Оксана Володимирівна познайомила учасників з дошкільним закладом, з педагогічним колективом та системою роботи музичного керівника з вихованням у дітей естетичного смаку шляхом використання класичної музики. Оксана Володимирівна відмітила, що в закладі створенні належні умови для вирішення завдань музичного виховання.
       Вихователь – методист Нагорна Олена Михайлівна познайомила присутніх з програмою проведення заходу. Презентувала перспективний педагогічний досвід роботи з даної теми. Гостям були запропоновані наступні форми роботи:
музичне заняття в першій молодшій групі «Прогулянка на весняну галявинку»;
музичне заняття в середній логопедичній групі «Подорож до країни «Музика»;
музична розвага в старшій групі «Лісова казочка»;
калейдоскоп педагогічних знань.
       Присутні оцінили роботу колективу та музичного керівника, відмітили, що Тетяна Анатоліївна  має високий професійний рівень та педагогічну майстерність. Заняття були цікаві, включали різні види музичної діяльності дітей. Гостями було відмічено, що заходи принесли естетичну насолоду і малюкам, і дорослим.
      По закінченню заходу учасники висловили велику подяку адміністрації за теплий прийом, побажали творчого натхнення, успіхів в роботі.


05.04.2012 р. на базі Миколаївського спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей зі зниженим зором відбулося кущове методичне об’єднання вихователів ДНЗ з проблеми «Організація трудової діяльності у системі роботи з соціально-морального та емоційно-ціннісного розвитку дітей дошкільного віку».
В роботі методичного об’єднання  взяли участь методист Миколаївського НМЦ Деньговська Л.М., керівник методичного об’єднання Ципляк Ж.А., вихователі-методисти та вихователі ДНЗ №№ 67, 126, 125, 60, практичні психологи.
До уваги учасників вихователем-методистом Федорченко П.Г. була представлена система та напрямки роботи закладу у галузі трудового виховання дітей, які мають вади зору, основними з яких є:
·   підготовка до трудової діяльності (готовність до праці, працелюбність, інтерес до праці, суспільна мотивація, вміння планувати, організовувати свою працю);
·       створення психологічних передумов для пробудження інтересу до колективної праці;
·       вироблення трудових умінь та навичок.
Під час  відкритих заходів з трудового виховання свою професійну майстерність показали досвідчені педагоги: Гріневич І.В., Безладна К.Д., Трєгубова К.А., Сивун Т.В. Вони успішно продемонстрували ефективні прийоми індивідуальної, підгрупової та колективної роботи в комплексі з іншими виховними та навчальними заходами, які забезпечують емоційне ставлення, формують інтерес до праці; вміння навчати вихованців виконувати трудові доручення по догляду за кімнатними рослинами, виконувати господарсько-побутові доручення, вміння дітей висаджувати кімнатні рослини та організовувати колективну працю з виготовлення виробів з тіста в комплексі з ознайомленням старших дошкільників з традиціями українського народу, пов’язаних з приходом  весни.  
Результатом засідання стали вироблені рекомендації стосовно педагогічного керівництва колективною працею та безпеки життєдіяльності під час організації трудової діяльності дошкільників.


29.03.12 року на базі ДНЗ № 123 «Синичка»  відбулося кущове методичне об`єднання  для вихователів груп раннього віку Заводського району з теми «Формування сенсорних еталонів шляхом ознайомлення дітей із природою та організації продуктивних видів діяльності (малювання)».
Завідуюча ДНЗ №123  Ревуцька О.В.  познайомила присутніх із дошкільним закладом, основними напрямками роботи.
Учасникам заходу запропонували переглянути заняття  в групах раннього віку:
-    «Вовчик у садочку», яке провела вихователь вищої категорії  Майнгард Д.Б.;
-   «Як діти сонечко шукали», ‑ вихователь Левкович С.Ю., яка має звання «Вихователь-методист»;
в різновіковій групі:
-   «Весняна подорож з ведмедиком Топотунчиком», провели  вихователь вищої категорії  Ревва І.О., яка має звання «Вихователь-методист» та вихователь Москова Л.О. (звання «Вихователь-методист»).
Вихователь-методист Четвертак К.О. провела консультацію «Теоретичні основи сенсорного виховання».
Була організована виставка дидактичних ігор сенсорної спрямованості під назвою «Граємо – пальчики вправляємо».  Вона дала можливість гостям збагатити свій багаж знань новими ідеями.
Присутніми педагогами будо проведено аналіз, дана позитивна оцінка, висловили подальші побажання вдалої  роботи.


Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz