ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Новини фахових видань

Дванадцять особливостей методу Марії Монтессорі

Монтессори  М.,  Стэндинг  Э.М. Революция Монтессори в образовании. – М. : Благотворительный фонд «Волонтеры »,  Береста , 2015. – 240 с.

У видавництві "ЛІПС. Лтд"  вийшла книга К. Крутій 
"Перспективне планування освітньої діяльності з дітьми середнього дошкільного віку за програмою “Дитина в дошкільні роки”

(із методичними рекомендаціями)" 
У запропонованих методичних рекомендаціях подано розгорнуте перспек­тивне планування освітньої діяльності з дітьми середнього дошкільного віку за кварталами навчального року, яке відповідає змісту, структурі та концептуально-методичним підходам комплексної освітньої програми “Дитина в дошкільні роки” (2015 р.). Рекомендовано для творчого використання педагогами, які втілюють у практичній роботі ідеї означеної програми.

 

 

 

 

 

 

Психологічна діагностика

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/news/4090-qqn-16-m12-08-12-2016-psihologchna-dagnostika

Ви – керівник. Вам доводиться опрацьовувати безліч звернень.
Ми переконані, що Ви розбираєтесь у цій темі, адже несете особисту відповідальність за стан діловодства щодо звернень громадян та своєчасність їх розгляду.
Аби Ви перевірили себе, ми підготували новий інтерактивний тест —
«Розгляд звернень громадян» у рубриці «Підвищуємо майстерність» журналу «Практика управління дошкільним закладом» № 12. 


Some Image  Якщо Ви ще не є передплатником е-журналу, але бажаєте пройти тест, натисніть на   подану нижче кнопку «Випробуйте себе», а далі на сторінці, яка відкриється, на  «Демодоступ швидко й безплатно».

 
Some Image
Не бійтеся помилитися під час виконання тесту! У разі обрання неправильної відповіді програма підкаже правильну та роз'яснить, чому саме так.

У зимовому номері:

подарунок від журналу «Джміль»

В ході бесіди за сюжетною картиною “Зоряна казка” малята подружаться з казковою зірочкою, побувають у неї в гостях, а ще дізнаються про сузір’я на нашому небосхилі.

БЕСІДУ З ДІТЬМИ “Зоряна казка” читайте тут

ЗАВАНТАЖТЕ презентацію для роботи з дітьмиЗАВАНТАЖИТИ

ІНФОРМАЦІЙНІ  ТЕХНОЛОГІЇ   ДЛЯ  ВСІХ 

Інформація: від пошуку першоджерела до зберігання

 
Книга поєднує теорію та практику, допомагає педагогам підвищити власний рівень інформаційної культури і цікаво, зрозуміло і дотепно вести дітей вже проторованими стежинками на заняттях та уроках з інформатики у дитячих садках (комплексна освітня програма «Дитина в дошкільні роки», розділ «Інформаційна культура» у варіативній частині освітньої лінії «Особистість дитини») і початкових школах.

Виконання наведених завдань допоможе також розвинути критичне мислення малят, кмітливість і винахідливість, навчити дітей розмірковувати, знаходити кілька варіантів розв’язування та порівнювати їх, пояснювати власні дії, вести діалог, відповідати за свої вчинки, розглядати переваги і недоліки об’єктів довкілля, сприяють активізації фантазії.

Посібник адресовано педагогам дошкільних навчальних закладів та початкових шкіл, студентам педагогічних вишів і коледжів, які навчаються за спеціальностями дошкільна та початкова освіта.

Пропоную зазирнути на сторінки книги… ДЕТАЛЬНІШЕ ...

 

 

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ....

ДЕТАЛЬНІШЕ ....


Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz