ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

Свята ДНЗ міста


Диво-дивне театр
 
18 квітня  2012 року в дошкільному навчальному закладі № 22 «Ялинка» завершився  фестиваль казок  «Диво-дивне - театр». Цей захід традиційно відбувається навесні і присвячується Всесвітньому дню театру, який відзначається 27 березня.
       Театралізована діяльність дає широкі можливості щодо творчих проявів дітей. Завдяки цій діяльності розвивається фантазія дошкільнят, в їхній уяві  виникають яскраві образи та незвичайні події.
        Під час підготовки до фестивалю  вихователі розповідають дітям що таке театр, хто такі глядачі, як треба вдягатися до театру, що таке сцена, партер, балкон, ложі, що таке антракт, проводяться бесіди про правила поведінки у театрі. Вихованці  знайомляться з театрами Миколаєва, відвідують вистави у ляльковому театрі.
       Всі діти залучаються до виконання ролей та ретельно готуються до виступу. Разом з вихователями  вони роблять  запрошення, програмки, афіші.   Активну участь у цій роботі приймають батьки. Вони допомагають готувати декорації, атрибути та костюми до кожної казки.    Напередодні спектаклю працює каса з продажу квитків для всіх бажаючих.  
       Виконане зі смаком оформлення спектаклю здійснює естетичний вплив на дітей. Активна участь дітей у підготовці атрибутів, декорацій розвиває їхній смак, виховує почуття прекрасного.
       Завершилось яскраве свято казки, але у всіх учасників та гостей залишилось велике задоволення та безліч приємних та незабутніх вражень.«Спорт стає засобом виховання тоді, коли він – улюблене заняття кожного»
 
9 квітня, 2012, у дитячому садочку № 71 «Маяк» відбулося родинне спортивне свято «Міні Євро – 2012». 

   У святі активну участь діти старших груп «Сонечко» та «Зірочка». Разом зі своїми дітьми, виявили бажання позмагатися і  батьки. На перший погляд, завдання здавалися досить легкими, але насправді, аби їх пройти, батькам довелося добряче попрацювати.
У ході змагань малята ділилися  своїми знаннями про здоровий спосіб життя, гралися та робили вправи з казковим героєм – «М’ячиком», який завітав до них у гості. Діти розповідали вірші про спорт, сім’ю та здоров’я. Батьки та діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь і навичок. Варто зазначити, що вправи та змагання були лише з м’ячами різних видів. Значна заслуга в цьому вихователя Федоренчук Т. В. і Гайдамаки Т. С., які провели це спортивне свято.
Старання учасників змагань були оцінені шановним журі: завідувачем ДНЗ № 71 Сергєєвою О. В., вихователем-методистом Радько О. М., батьками Дациною Н. І. та Христенко О. П.
Всі учасники свята отримали масу позитивних емоцій, діти були нагороджені спортивними медальками, а голова журі ‑ завідувач Сергєєва Ольга Вадимівна ‑ подарувала командам по шкіряному м’ячута зазначила, що немає нічого сильнішого та красивішого, як справжні міцні стосунки між батьками та дітьми. Справжнім гімном свята стала спортивна пісня «Ми маленькі футболісти», яку виконали всі учасники змагань.
 Прийнявши участь в «Міні Євро – 2012», діти та батьки відчули свою причетність до Великого футболу.


«Миколаїв – героїчне місто»

Пріоритетним напрямком розвитку дитини в дошкільному віці є виховання шанобливого ставлення до держави, історії свого народу. Без знання історії у покоління немає майбутнього. Тому в дошкільному навчальному закладі № 1 є добра традиція проводити спортивні свята, приурочені до Дня визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної Війни. Адже завдяки цій перемозі ми маємо можливість зростати у вільній країні, у чудовому місті, створювати сім’ї й ростити дітей добрими, чуйними та щасливими.

Щоб малята відчули себе відповідальними за майбутнє міста та для поєднання поколінь миколаївців, на свято були запрошені батьки у якості учасників змагання «Моє місто, мама, тато, я».  Інструктор з фізичного виховання  дошкільного закладу Ганчо О.В разом з вихователями старших груп Чулковою Г.О та Босак О.О.  запропонували дітям та батькам зробити цікаву екскурсію по сучасному Миколаєву.

Малюки і дорослі команд «Чайка» та «Сонечко» пролізали під дугами, перестрибували перешкоди та складами з кубиків «будинок мрії», який схожий на наш садочок «Північне сяйво». Через річки «Південний Буг» та «Інгул» учасники команд перебирались «мостами дружби» і на справжніх кораблях батьки перевозили маленьких пасажирів.  Не залишився без уваги і аеропорт. Льотчики у справжніх пілотках бігали по злітним смугам, стрибали, знімаючи парашути та повертались до дому. І, нарешті, всі чудово розважились на фітболах під час подорожі до Миколаївського зоопарку.

Судді, на чолі з керівником закладу Гончар Т.І., уважно спостерігали за змаганнями та підраховували результати. Але спритність, швидкість та завзятість, з якою змагались учасники обох команд, показали, що вони всі гідні герої сьогодення, справжні миколаївці, які пишаються своїм містом.

Нехай така традиція святкування цього визначного дня для нашого міста ввійде у кожен заклад! Ми, дорослі, бажаємо своїм дітям щасливого та захищеного дитинства! Тож давайте пам’ятати, що наші городяни зробили у 1944 році великий крок до Миколаєва сьогодення!

Люблю я над Бугом це місто зелене,
Одіте в тополі, каштани та клени.
На вулицях міста високі будинки,
Що дахом своїм дістають до хмаринки.
Великі заводи та фабрики є,
Садочки та школи.
Це місто моє!

Вихователь-методист Панасенко В.С.

Фізкерівник Ганчо О.В.
27.03.2012 у
ДНЗ №68 м. Миколаєва проведено  урочистий  захід

«Ігри патріотів», присвячений Дню визволення міста
від німецько-фашистських загарбників
 
Низький Вам уклін  
                         

 Це свято не захмариться в віках,
В цей день завжди нестимуть люди квіти.
Не обміліє пам’яті ріка –
В серцях нащадків буде жити.

Багато років минуло від військових подій тих років, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові.

Кожного року у березні  ми віддаємо данину, шану та повагу людям, завдяки героїзму і мужності яких ми нині живемо під чистим небом.

Визначати День визволення м. Миколаєва є традицією нашого дошкільного закладу № 68 «Ромашка».

27.03.2012 у нашому садочку відбувся урочистий  захід «Ігри патріотів», на який були запрошені ветерани та діти війни, люди похилого віку, мешканці міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів, з яким  дошкільний заклад співпрацює вже не один рік поспіль.

Дбайливо, з повагою та милосердям ставилися до пенсіонерів та інвалідів  наші дошкільнята. Діти проявили повагу до  людей похилого віку, подарували їм гарний настрій, добрі посмішки та продемонстрували  свої таланти у стройовій підготовці, патріотичних іграх, військових піснях. На пам'ять про себе малюки подарували ветеранам вітальні листівки, виготовлені власноруч.

Подвиг ваш – безсмертний, пам'ять про вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.


Вихователь-методист

Тамбовцева О.О.«Ніхто не забутий, ніщо не забуто!»

28 березня 2012 року в дошкільному навчальному закладі № 22 «Ялинка» до 68-річниці визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників відбувся літературно-музичний ранок  під назвою «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!». Гостями на цьому заході були ветерани педагогічної праці, які мають статус «діти війни».

 «Хто забуває минуле – не вартий майбутнього». Мудрість цього крилатого  вислову перевірена часом. Минають літа, а разом з ними все далі відходять важки і трагічні роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам‘ять про тих, хто віддав своє життя заради миру, щастя і свободи майбутніх поколінь. Як Вічний вогонь, не згасає в серцях вдячних людей пам‘ять про всіх, хто захищав рідну землю від ворогів.

Все менше з кожними роком залишається ветеранів, свідків і учасників тих полум’яних літ. Ми завдячуємо їм своїм мирним життям. Щоб не повторилися жахи війни, треба пам‘ятати про великий подвиг нашого народу. Пам‘ятати минуле заради майбутнього.

Святковий захід пройшов в теплій атмосфері. Діти виконували вірші про героїчні події, разом з присутніми гостями співали пісні воєнних років, танцювали фронтовий вальс.

Від імені присутніх Горбань Надія Володимирівна ‑ член міської Ради ветеранів вчителів ‑ подякувала всім організаторам цієї зустрічі і побажала колективу закладу мирного неба, міцного здоров‘я, щастя, успіхів в роботі.
У дитячому садку №7 «Веселка» було проведено родинне спортивне свято «На старт, рідня!


На старт, рідня!
    Спорт - це невід’ємна умова розвитку здорового суспільства. І для того, аби людський рід продовжувався, фізичними вправами повинні займатися не лише діти на заняттях фізкультури, а й дорослі. 25 січня, у дитячому садку №7 «Веселка» було проведено родинне спортивне свято «На старт, рідня!
  У спортивному залі зібралося чимало молодих сімей, які виявили бажання стати учасниками веселих змагань, де потрібно було проявити не лише фізичну підготовку, але й спритність і кмітливість. Усі присутні розділилися на команди, до яких входили батьки та діти. Подружні пари разом зі своїми нащадками боролися за перемогу у спортивних змаганнях, а їхні родичі та близькі прийшли підтримати свої команди.
Єдиний дух, спільна мета, гордість за рідну людину ні на мить не полишали серця присутніх. Тому за такої палкої підтримки родини, було під силу виконати найнесподіваніше завдання. І хоча на перший погляд етапи змагань здавалися досить елементарними, проте насправді, аби їх пройти, батькам довелося добряче попотіти й самим на годину стати дітьми. Татусі заплітали дівчаткам косички і допомагали розвішувати білизну, а мами, як ні в чому не бувало, вправно впоралися із мячами та бігли естафети. Варто зазначити, що сценарій дійсно був різноманітним та напрочуд цікавим. Значна заслуга в цьому фізкерівника Карась Н.В. та вихователів Продан Л.Г., Фоменко О.С. Святкова, дружна атмосфера була створена командами.
Усі старання учасників змагань були оцінені вельмишановним журі: завідувач ДНЗ №7 Ланіна А.І., вихователь– методист Каніна Н.М., батьки: Юреско А.О. та Каніболоцька С.С. Тому переможених тут не було. Всі учасники свята отримали масу позитивних емоцій та солодощі. А сімї  Уманських, Кардащян та Подимаки були нагороджені грамотами за виготовлення стінгазети до спортивного свята.
   Підсумовуючи свято, завідувач Ланіна Алла Іванівна зазначила, що немає нічого красивішого, чистішого і міцнішого, як справжня сім’я, члени якої люблять один одного і поважають. Тому цей захід – не лише вияв фізичної підготовки й загартованості, а насамперед – вияв уваги й турботи, як і повинно бути у по-справжній міцній родині.


Виховуємо справжніх українців

От  і  прийшли  зимові  свята  у  дитячий  садок   № 128, а разом  з ними і клопоти  як їх підготувати і провести з найбільшою користю та зацікавленістю для  дітей  і  батьків. Адже  це  частина  народної  педагогіки  та  ознайомлення дітей, а разом і їх батьків, з традиціями нашого народу.

         Проблема  людини  як  творця  себе та  своїх  життєвих  обставин завжди  була в  центрі  уваги  гуманістичної  педагогіки. Протягом  століть відбувалося становлення  і  розвиток  національного  ідеалу  гуманістичного  виховання  як складової   частини   гуманістичного   ідеалу   людства.  Найважливіший   засіб збереження   і   розвитку   цього  ідеалу   народні  традиції.  Латинське  слово «tradition» перед усім  трактується  як «вручення,  передача певного надбання у спадок». Особлива  роль  упровадження  традицій  в життя молодого покоління належить  сфері  освіти.  Як  складова  частина  культури  вони(традиції) дають людству можливість розв’язувати  нові творчі  завдання з опорою на колектив- ний досвід діяльності попередніх поколінь.

         Кожен  народ  має  свої  чудові  звичаї.  І, певно, найпривабливіші  з них – свята. Позитивною тенденцією останніх років у нашому ДНЗ є«культивування» родинних  різдвяних святкувань.  Починаються  вони  з  Дня  Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового, продовжуються  Вечорницями. Ми розучуємо з   дітьми,  залучаючи   родинне  коло,  вірші,   народні   ігри,  танки,  хороводи, щедрівки, колядки.  Залучаємо і спогади батьків, дідусів та бабусь про пам’ятні події  їхнього  дитинства, про традиції святкувань на їхній "малій батьківщині».

         На   зимових   вечорницях   вивільнюємо   якусь  частинку  часу  із  свята, запалюємо  свічку  і,  зібравшись  всі  гуртом, дорослі і діти, слухаємо  народну музику,  читаємо  та   розігруємо  разом  з   дорослими  казочку,  а   потім  ще  й пошепочемося про свої почуття,спогади, бажання, пофантазуємо,  розглядаючи мерехтіння тіней на стінах і морозні візерунки на шибках.

          Ми  вважаємо,  що  таке  проведення  спільних  свят  розкриває  душі не тільки дітей, а і їхніх батьків. А щоб посіяти у дитячі душі добре  і вічне, треба підготувати  підґрунтя,  яке  з’являється  тільки  тоді,  коли  діти   бачать щиру зацікавленість та почуття дорослих, дуже важливих для них людей.

         Але  наші  свята  не  обмежуються  тільки  стінами  дитячого  садка. Вже декілька  років  діти  ходять  щедрувати у мікрорайону школу № 13, бібліотеку   № 2, обласний  краєзнавчий  музей, дитяче  містечко  «Казка».  Це наповнює їх відповідальністю та гордістю за свій дитячий садок, свою родину.

         У  цьому  році  ми  вирішили  познайомити  наших  діточок   іще з однією національною особливістю – «козацька спільнота». Запросили козаків і разом з ними провели свято «Козацькі розваги». Це був справжній і неочікуваний сюр- приз  для  наших  вихованців.  У захваті  були  і козаки,  і козачата,і звичайно ж батьки.  Вони  приймали  активну  участь  в  іграх,  що  організували  козаки,  із завмиранням   серця   дивилися   на  їхню  вправність  при  виконанні   вправ   із нагайкою.

         -->


Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz