ДОШКІЛЬНА  ОСВІТА  МИКОЛАЄВА 

Меню сайту
Архів записів
Корисні посилання
Офіційні сайти  Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
 
Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  Дошкілля. UA Блог ВГО  
На допомогу педагогам ДНЗ  Семейные «секретики» Психологические консультации по семейным вопросам
Сайт Лии Николаевны Олейник  ukrdeti.com – сайт Катерины Крут, доктора педагогических наук, профессора

Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

Переможців заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами “Педагогічний досвід освітян регіону”

Березень 2015

 

 

І місце - ДНЗ №148 – тема досвіду «Козацька школа як засіб національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку” заявлена у номінації “Інноваційні технології в навчально-виховному процесі”.

У досвіді розкрито сутність козацької педагогіки, її проблеми у теорії та практиці, особливості використання елементів Козацької школи в практиці роботи навчальних закладів. Представлено концепцію Козацької школи в умовах дошкільного навчального закладу, модель та структуру її функціонування, зразки планування навчально-виховного процесу.

Висока оцінка роботи - є результатом цілеспрямованої багаторічної комплексної роботи колективу закладу із безпосередньою участю  завідувача Ольги Косянтинової та вихователя-методиста Олени Харитонович. Досвід роботи закладу з цієї актуальної теми неодноразово висвітлювався на шпальтах фахових періодичних видань.

 

ІІІ місце - ДНЗ № 5 – тема досвіду “"Школа молодого вихователя" як форма системного підходу щодо розвитку професійної компетентності педагогів дошкільних навчальних закладів”

Багаторічна практика роботи у методичній службі засвідчує, що розкриття досвіду методичної діяльності є однією з найскладніших, адже структурно та змістовно грамотно описати багатоаспектний процес методичного навчання дорослих, особливо в умовах глибинних змін у підходах до такого навчання, вдається не кожному. Але це вдалося творчій групі педагогічного колективу ДНЗ №5 на чолі із керівником Вірою Іванової та вихователя-методиста Вікторії Колчик. У досвіді окреслено основні її завдання; охарактеризовано роботу консультантів, психологічний супровід учасників; описано структуру засідань Школи; виокремлено критерії ознайомлення педагогів з теоретично-практичним матеріалом; описано форми методичної роботи, як-от консультація, консультація-дискусія, лекція, лекція-візуалізація, майстер-клас, відкритий показ та аналізування занять; визначено особливості використання Веб-сайту Школи, відео-аудіозаписів, мультимедійних презентацій тощо.

Досвід роботи закладу висвітлюється на шпальтах фахових періодичних видань.

 

Щиро радіємо за успіхи наших колег!!!


Заглянь в очі дитини–
і ти побачиш
глибини Всесвіту
С.Русова
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Сайти дошкільних навчальних закладів міста 
Дошкільна  освіта  Миколаєва  © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz